Aranżacja salonu w jasnych barwach

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu wnętrz domu w stylu skandynawskim! Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia swojego wnętrza w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz projekt skupia się na stworzeniu przestronnego i jasnego salonu, który emanuje spokojem i harmonią.

Centralnym punktem aranżacji jest przepiękna zabudowa ściany TV. Zaprojektowana z myślą o zasadzie "mniej znaczy więcej", ta minimalistyczna konstrukcja składa się z drewnianych lameli, białych płyt o nieregularnym podziale i klimatycznego oświetlenia LED. Ta kombinacja tworzy unikalną i nowoczesną atmosferę, która idealnie pasuje do skandynawskiego stylu.

W salonie znajdziesz również wygodne sofy, które zapewniają komfortowe miejsce do wypoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo, zasłony i elegancka lampa podłogowa dodają wyrafinowanego charakteru całej aranżacji. Przeszklone ściany wpuszczają dużo naturalnego światła, co jeszcze bardziej podkreśla uczucie przestrzeni i otwartości.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty