Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na naszej stronie, gdzie prezentujemy projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim. Jeśli szukasz inspiracji i pomysłów na urządzenie swojego mieszkania w minimalistycznym, funkcjonalnym i nowoczesnym stylu, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasze aranżacje charakteryzują się harmonijnym połączeniem klasycznej prostoty, naturalności oraz elegancji. Stawiamy na jasne, neutralne kolory, takie jak biel, szarość i pastele, które nadają wnętrzom przyjemną atmosferę i optycznie powiększają przestrzeń.

Czerń, biel i drewno to główne elementy, które znajdziesz w naszym projekcie aranżacji łazienki. Zastosowanie jasnych płytek w większej części pomieszczenia nadaje mu lekkości i przestronności. Kontrastem dla tych jasnych elementów jest ciemny prysznic, który nie tylko dodaje charakteru, ale także optycznie skraca pomieszczenie, poprawiając jego proporcje.

Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania wnętrzarskie będą dla Ciebie inspirujące i pozwolą stworzyć piękne, funkcjonalne i wyjątkowe mieszkanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami oraz do skontaktowania się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy urządzaniu swojego wnętrza w stylu skandynawskim.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty