Aranżacja wnętrz domowego biura

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących harmonii i prostoty w swoim otoczeniu. Nasze wnętrza charakteryzują się minimalistycznym designem, naturalnymi materiałami oraz jasną kolorystyką, co tworzy przyjemną atmosferę do pracy, odpoczynku i spotkań rodzinnych.

W naszym najnowszym projekcie "Aranżacja wnętrz domowego biura" skupiliśmy się na stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni do pracy w domowym zaciszu. Kolorystyka została utrzymana w stonowanych odcieniach, gdzie ciepłe beże i delikatna biel tworzą spokojne tło, a subtelnym odcieniem drewna dodajemy ciepła i naturalnego charakteru. To idealne połączenie, które sprzyja koncentracji i twórczej pracy.

Naszym pomysłem jest regał o nieregularnym układzie półek, który nie tylko przyciąga wzrok, ale również zapewnia atrakcyjne miejsce na wyeksponowanie cennych i rodzinnych pamiątek. Ta unikalna i funkcjonalna półka dodaje charakteru całej przestrzeni, jednocześnie umożliwiając przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty