Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na naszej stronie, poświęconej projektowi wnętrz domu w stylu skandynawskim, który jest doskonałym przykładem minimalistycznego i funkcjonalnego podejścia do aranżacji przestrzeni. Nasz projekt, o nazwie "Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim", został stworzony z myślą o osobach poszukujących harmonii, naturalności i prostoty w swoim otoczeniu.

Jednym z najciekawszych elementów tego projektu jest domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego. Projektując to pomieszczenie, zależało nam na zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności bez utraty estetyki. Dlatego zaprojektowaliśmy zabudowę meblową, w której znajduje się wygodne, rozkładane łóżko. Dzięki temu rozwiązaniu, domowe biuro może w razie potrzeby łatwo przemienić się w przytulny pokój gościnny, zapewniając wygodne miejsce do spania dla odwiedzających. Ta wszechstronność sprawia, że pomieszczenie może pełnić podwójną funkcję, bez konieczności rezygnacji z komfortu czy stylu.

Naszym celem podczas tworzenia projektu wnętrz domu w stylu skandynawskim było stworzenie przytulnej, jasnej i funkcjonalnej przestrzeni. Znajdziesz tu dużo naturalnego światła, delikatne kolory i proste formy, które są charakterystyczne dla stylu skandynawskiego. Dodatkowo, projektujemy każde pomieszczenie tak, aby przemyślane rozwiązania organizacyjne umożliwiały wykorzystanie przestrzeni w sposób optymalny. Dzięki temu, nawet w przypadku niewielkich metraży, można cieszyć się przestronnością i swobodą ruchu.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty