Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na stronie projektu wnętrz domu w stylu skandynawskim! Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia swojego wnętrza, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz projekt to doskonałe połączenie minimalizmu, funkcjonalności i przytulności, które charakteryzuje popularny styl skandynawski.

Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu to jedno z wyjątkowych pomieszczeń zaprojektowanych przez naszych architektów. W tym projekcie zwróciliśmy szczególną uwagę na praktyczne rozwiązania i estetykę. Toaleta oferuje przemyślane miejsce do przechowywania niezbędnych akcesoriów i kosmetyków. Otwarte półki z oświetleniem LED są idealne do wyeksponowania ulubionych przedmiotów, a szafki ze szklanymi frontami dodają elegancji i lekkości wnętrzu.

Wyjątkowym akcentem w niewielkiej toalecie są dekoracyjne lampy kule ze szklanymi kloszami. Stanowią one biżuteryjny element, który dodaje wnętrzu luksusowego charakteru. Kombinacja jasnych kolorów, naturalnych materiałów i prostych form tworzy atmosferę harmonii i relaksu, charakterystyczną dla stylu skandynawskiego. Nasz projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim to doskonały wybór dla tych, którzy pragną stworzyć przytulne i funkcjonalne miejsce, inspirowane skandynawską estetyką.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty