Hall wejściowy domu jednorodzinnego

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na stronie projektu wnętrz domu w stylu skandynawskim! Jeśli szukasz inspiracji lub pomysłów na urządzenie swojego mieszkania w tym popularnym i nowoczesnym stylu, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasz projekt skupia się na stworzeniu harmonijnego i funkcjonalnego hallu wejściowego, który jest wizytówką domu i pierwszym miejscem, które przywita Cię po przekroczeniu progu. W tym celu zaprojektowaliśmy przestronną przestrzeń, w której połączyliśmy elementy charakterystyczne dla stylu skandynawskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami. Szklane przepierzenie oddzielające hall od strefy dziennego wnętrza dodaje przestrzenności i wpuszcza naturalne światło, tworząc przyjemną atmosferę już od samego wejścia do domu.

Nasz zespół architektów i projektantów wnętrz dbał o każdy szczegół, aby zapewnić Ci doskonałą jakość wykonania i estetykę. W hallu znajdziesz praktyczne rozwiązania pozwalające na przechowywanie i porządkowanie odzieży i akcesoriów, zachowując przy tym minimalistyczną i elegancką formę. Styl skandynawski charakteryzuje się jasnymi kolorami, naturalnymi materiałami i prostymi liniami, co sprawia, że przestrzeń jest przytulna, funkcjonalna i pełna świeżości.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty