Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz ekskluzywnego apartamentu w Krakowie, to projekt na Starym Podgórzu jest idealnym wyborem. Przestronna strefa dziennego apartamentu oferuje wyjątkowy komfort i luksus. Architektura wnętrza oparta jest na oszczędnej kolorystyce, w skład której wchodzi biały, czarny i odcienie szarości. Nowoczesny, elegancki i dynamiczny charakter wnętrza zapewnia umiejętna gra szerokim spektrum koloru szarego, silne kontrasty, zdecydowane, czarne akcenty oraz ciemny, mocno nasycony drewniany parkiet. To mieszkanie idealne dla osób energicznych, zdecydowanych o wyrazistym, ekspresyjnym charakterze.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym możesz cieszyć się luksusem i komfortem, to projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu jest idealnym wyborem. Nowoczesna architektura wnętrza zapewnia wyjątkowy komfort i luksus. Oszczędna kolorystyka, w skład której wchodzi biały, czarny i odcienie szarości, oraz umiejętna gra szerokim spektrum koloru szarego, silne kontrasty, zdecydowane, czarne akcenty oraz ciemny, mocno nasycony drewniany parkiet nadają pomieszczeniom nowoczesny, elegancki a zarazem dynamiczny charakter.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz cieszyć się luksusem i komfortem, to projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie jest idealnym wyborem. Elegancka, nowoczesna architektura wnętrza zapewnia wyjątkowy komfort i luksus. Oszczędna kolorystyka, w skład której wchodzi biały, czarny i odcienie szarości, oraz umiejętna gra szerokim spektrum koloru szarego, silne kontrasty, zdecydowane, czarne akcenty oraz ciemny, mocno nasycony drewniany parkiet tworzą mieszkanie idealne dla osób energicznych, zdecydowanych o wyrazistym, ekspresyjnym charakterze.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty