Wnętrze łazienki z sauną domową

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie to wyjątkowe połączenie luksusu i wygodnego stylu życia. Apartament został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego przyszłych mieszkańców. Wnętrze apartamentu zostało wyposażone w dwie łazienki, z których jedna została wyposażona w saunę domową. Sauna domowa to wyjątkowy dodatek, który pozwoli mieszkańcom cieszyć się relaksem i odprężeniem w zaciszu własnego domu. Projekt apartamentu został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewni jego mieszkańcom wygodę i komfort przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty