Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz pomysłu na zabudowę telewizora w sypialni, nasz projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie może Cię zainspirować. Drewno pokrywające ścianę to nie tylko doskonałe wpisanie się w ekskluzywny i nastrojowy styl pomieszczenia, ale również ciepłe i przyjazne rozwiązanie dla Twojego wnętrza. Podłoga pokryta wykładziną dodatkowo wzmacnia ten efekt.

Zaprojektowaliśmy nowoczesny i funkcjonalny układ mebli, który zapewni Ci wygodne korzystanie z telewizora. Mebel wyposażyliśmy w szafki i półki, dzięki czemu możesz przechowywać tam wszystkie potrzebne Ci rzeczy.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym projektem i skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty