Projekt salonu i jadalni z kominkiem narożnym

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej to projekt, który łączy w sobie ciepło domowego ogniska z nowoczesnym designem. Głównym materiałem wykorzystanym w projekcie jest drewno, które stanowi motyw przewodni pomieszczeń. Jego mocny i zdecydowany wyraz został wzmocniony przez gładkie ściany w kolorze białym i szarym, co nawiązuje do obecnych trendów w projektowaniu wnętrz.

Salon i jadalnia z kominkiem narożnym to doskonały przykład tego, jak można połączyć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne elementy w aranżacji wnętrz. Przy użyciu drewna, które jest głównym materiałem wykorzystanym w projekcie, udało się stworzyć przytulny i komfortowy wystrój wnętrz.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz, która łączy w sobie zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny design, projekt Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej z pewnością Cię zainspiruje.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu i jadalni z kominkiem narożnym Projekt salonu ściana z kamienia naturalnego w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie Aranżacja nowoczesnej kuchni z wyspą Wystrój nowoczesnej kuchni pomysłowa wyspa w kuchni Projekt brązowej nowoczesnej łazienki Łazienka pomysł na ścianę z umywalką i lustrem Projekt nowoczesnej łazienki na poddaszu Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty