Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu, który wyróżni Twój apartament na Starym Podgórzu w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Nasz korytarz został zaprojektowany z ekspresyjną grafiką, która wprowadza świeżość i nowoczesność do wnętrza. Oświetlenie typu LED, jasna kolorystyka oraz połyskliwe materiały i lustera służą optycznemu powiększeniu wąskiego korytarza. Oszczędna kolorystyka od czasu do czasu przełamana zostaje przez akcent w postaci jaskrawo zielonego koloru, który dodaje wyjątkowego charakteru.

Nasz projekt jest wyjątkowy, ponieważ wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały, aby stworzyć wyjątkowy projekt. Używamy wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, szkło, metal i beton, aby stworzyć unikalne wnętrze. Oprócz tego zastosowaliśmy nowoczesne oświetlenie, które tworzy przytulny i przyjazny klimat.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy projekt, który wyróżni Twój apartament na Starym Podgórzu w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty