Aranżacja kuchni z długim blatem barowym

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie to świetny przykład współczesnego stylu życia. W aranżacji kuchni z długim blatem barowym zastosowano wyrafinowane techniki projektowe, które tworzą funkcjonalną i stylową przestrzeń. Długi blat barowy wyraźnie wyodrębnia strefę kuchenną, tworząc idealne miejsce do spotkań w gronie przyjaciół, nawet podczas przygotowywania posiłków. Ekskluzywny apartament, długi blat barowy i nowoczesny design to trzy elementy, które sprawiają, że ten projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty