Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie to doskonała okazja, by wyrazić swoją wyjątkowość i niepowtarzalny styl. Sypialnia, jako serce strefy nocnej, stanowi oddzieloną od reszty mieszkania, intymną przestrzeń właścicieli. Utrzymana jest w ciemnej kolorystyce, za sprawą dominującego koloru czarnego, który nadaje wyjątkowy nastrój i elegancję wnętrza. Meble są wykonane z litego drewna, a wystrój dopełniają subtelne akcenty, takie jak szklane i metalowe dodatki.

Sypialnia zaprojektowana została w taki sposób, by zapewnić komfort i wygodę właścicielom. Przestronne łóżko zapewnia odpowiednią ilość miejsca do wygodnego wypoczynku, a po bokach znajdują się szafki nocne, w których można schować drobne przedmioty. Do dyspozycji są także szafy, które pomieszczą odzież i inne przedmioty.

Projekt apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie to doskonała okazja, by stworzyć wyjątkowe miejsce do wypoczynku i relaksu. Sypialnia zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, zapewnia właścicielom intymność i komfort, a jej nastrojowa kolorystyka i wystrój tworzą wyjątkową atmosferę.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty