Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na naszej stronie, gdzie prezentujemy nasz najnowszy projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim. Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia swojego mieszkania w minimalistycznym, funkcjonalnym i przytulnym stylu, to właśnie tu znajdziesz coś dla siebie.

Nasz projekt skupia się na strefie kąpielowej, która z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Zdjęcie "Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce" jest doskonałym przykładem, jak można stworzyć klimatyczne i efektowne wnętrze. Głównym elementem tego projektu jest ciemna płytka o mocnym, kamiennym rysunku, która nadaje przestrzeni wyjątkowy charakter. Rozmieszczone strategicznie oświetlenie LED podkreśla piękno i elegancję tego miejsca, tworząc unikalny nastrój.

Pod prysznicem zaprojektowaliśmy również praktyczne rozwiązania. Dostępne miejsce na podręczne kosmetyki kąpielowe w postaci wysokiej półki wnękowej zapewnia wygodę i organizację. Całość projektu wnętrza została starannie przemyślana, aby zapewnić zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że nasza strefa kąpielowa w stylu skandynawskim spełni Twoje oczekiwania i stanie się prawdziwym oazą relaksu w Twoim domu.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty