Minimalistyczna kuchnia typu open-space

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na naszej stronie, gdzie prezentujemy nasz najnowszy projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim. Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą naszą minimalistyczną kuchnią typu open-space, która jest jednym z centralnych punktów tego projektu.

Ta kuchnia jest harmonijnym połączeniem prostoty, funkcjonalności i estetyki. Nasza pokaźnych rozmiarów wyspa pełni nie tylko funkcję dodatkowego blatu roboczego, ale również zapewnia obfitość przestrzeni do przechowywania. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek i minimalizm w swoim domu.

Wyspa stanowi również element odgradzający kuchnię od salonu i jadalni, co nadaje wnętrzu harmonii i porządku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z przestrzeni kuchennej, jednocześnie zachowując prywatność i intymność w pozostałych częściach domu.

Odwiedzając naszą stronę, możesz zapoznać się z naszymi innymi projektami wnętrz w stylu skandynawskim oraz znaleźć inspirację do własnego domu. Nasz zespół doświadczonych architektów jest gotowy, by pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń o idealnym domu. Skontaktuj się z nami już dziś!

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty