Aranżacja szaf w przedpokoju

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną stworzyć przytulne i nowoczesne wnętrze. Jednym z wyróżniających się elementów tego projektu jest aranżacja szaf w przedpokoju, która zapewnia funkcjonalność i estetykę na najwyższym poziomie.

Białe fronty szaf wnękowych to kluczowy element tej aranżacji, który wpływa na optyczne poszerzenie przestrzeni. Dzięki temu przedpokój staje się bardziej przestronny i przyjazny dla oka. Dodatkowym elementem, który nadaje charakteru i elegancji, są dekoracyjne frezy, które stanowią wyjątkową ozdobę na frontach szaf. Czarne uchwyty krawędziowe to kolejny szczegół, który podkreśla minimalistyczny i nowoczesny charakter projektu.

Praktyczność i organizacja to ważne aspekty aranżacji szaf w przedpokoju. Duża ilość miejsca do przechowywania pozwala na uporządkowanie odzieży, obuwia i innych przedmiotów, co wpływa na utrzymanie porządku i harmonii w domu. Szafy wnękowe w stylu skandynawskim to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również estetyczny element wystroju wnętrza, który zachwyci każdego gościa.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty