Strefa dzienna w jasnych barwach z elementami zieleni

Nazwa projektu

Aranżacja nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowana przeze mnie strefa dzienna to połączenie nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności. Jasna, stonowana kolorystyka biało-szaro-drewniana została przełamana czarnymi oprawami lamp oraz zielonymi krzesłami. Podwieszane sufity z oświetleniem LED optycznie powiększają wysokość pomieszczenia, a także tworzą obramowanie dla centralnego punktu - dużego, rodzinnego stołu. Aranżacja nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią to idealne rozwiązanie dla osób szukających przytulnego i komfortowego wnętrza.

Zielona barwa wprowadza do wnętrza świeżość i życie. Głębokie kolory zieleni w połączeniu z białymi i szarymi elementami tworzą harmonijną całość. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby wykorzystać jak najwięcej naturalnego światła. Nowoczesne wnętrza mieszkalne z zielenią to idealny sposób na stworzenie przytulnego i komfortowego domu.

Projektując wnętrza mieszkalne staram się zawsze połączyć funkcjonalność z wygodą i estetyką. Aranżacja wnętrz z zielenią to doskonały sposób na stworzenie przytulnego i wygodnego domu. Wszystkie elementy zostały dobrane w taki sposób, aby tworzyły harmonijną całość. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby wykorzystać jak najwięcej naturalnego światła.

Pozostałe zdjęcia: Nastrojowa sypialnia z elementami butelkowej zieleni Ściana TV w nastrojowej sypialni Strefa dzienna w jasnych barwach z elementami zieleni Jasna jadalnia z akcentami zieleni Nowoczesna jadalnia ze szkłem Lacobel Nowoczesna kuchnia z elementami drewna Nowoczesna kuchnia z niewielkim barkiem Otwarta kuchnia z elementami drewna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty