Nowoczesna kuchnia z niewielkim barkiem

Nazwa projektu

Aranżacja nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy nowoczesne wnętrze mieszkalne, które zachwyca swoją elegancją i funkcjonalnością. W kuchni znajduje się niewielki barek, który stanowi idealne miejsce do szybkiego posiłku. Ściana za barem została ozdobiona drewnianymi poziomymi lamelami, w których umieszczone zostały półeczki na domowe przedmioty i dekoracje. To nowoczesne i efektowne rozwiązanie, które można dowolnie zmieniać, dodając, odejmując lub przesuwając półeczki.

Projektując to wnętrze, skupiliśmy się na połączeniu nowoczesnego stylu z naturalnymi materiałami. Zastosowaliśmy drewniane panele na ścianach, które tworzą ciepłą i przytulną atmosferę. Dodatkowo, w całym pomieszczeniu umieściliśmy zieloną roślinność, która wprowadza do wnętrza świeżość i życie.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Nastrojowa sypialnia z elementami butelkowej zieleni Ściana TV w nastrojowej sypialni Strefa dzienna w jasnych barwach z elementami zieleni Jasna jadalnia z akcentami zieleni Nowoczesna jadalnia ze szkłem Lacobel Nowoczesna kuchnia z elementami drewna Nowoczesna kuchnia z niewielkim barkiem Otwarta kuchnia z elementami drewna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty