Otwarta kuchnia z elementami drewna

Nazwa projektu

Aranżacja nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy chcesz odświeżyć swoje wnętrze i nadać mu nowoczesny charakter? Nasz projekt aranżacji wnętrz mieszkalnych z zielenią jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Na zdjęciu widać otwartą kuchnię z elementami drewna, która została wyposażona w drewniany barek oddzielający strefę wejściową od strefy kuchennej. Jasne, naturalne materiały oraz otwarta przestrzeń to sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci powiększyć pomieszczenie i nadać mu świeżości.

Zastosowanie zieleni w projekcie wnętrz mieszkalnych daje nieograniczone możliwości aranżacji. Zieleń pozwala na stworzenie ciepłych i przytulnych wnętrz, a także na optyczne powiększenie przestrzeni. Dodatkowo, zielona roślinność wprowadzi do Twojego domu świeżość i naturalność.

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na odświeżenie wnętrza, nasz projekt aranżacji wnętrz mieszkalnych z zielenią jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykorzystanie jasnych, naturalnych materiałów oraz otwartej przestrzeni pozwoli Ci stworzyć przytulne i nowoczesne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Nastrojowa sypialnia z elementami butelkowej zieleni Ściana TV w nastrojowej sypialni Strefa dzienna w jasnych barwach z elementami zieleni Jasna jadalnia z akcentami zieleni Nowoczesna jadalnia ze szkłem Lacobel Nowoczesna kuchnia z elementami drewna Nowoczesna kuchnia z niewielkim barkiem Otwarta kuchnia z elementami drewna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty