Ściana TV w nastrojowej sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czas na zmianę wystroju wnętrza i wprowadzenie nowoczesnego designu? Nasz projekt aranżacji wnętrz mieszkalnych z zielenią to idealny sposób na odświeżenie Twojego domu. Ściana TV w sypialni to jeden z naszych najbardziej popularnych projektów, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Gęste pionowe frezy podwyższają optycznie pomieszczenie, a ich ciemnozielony kolor działa kojąco na zmysły, sprzyjający wyciszeniu i relaksowi. Dodatkowo, ściana TV umożliwia ukrycie wszelkich kabli od sprzętu elektronicznego, dzięki czemu wnętrze jest schludne i uporządkowane.

Jeśli szukasz sposobu na odświeżenie wystroju wnętrza, to nasz projekt aranżacji nowoczesnych wnętrz mieszkalnych z zielenią jest dla Ciebie idealny. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić swoją sypialnię, salon, czy kuchnię, nasz zespół architektów zaprojektuje dla Ciebie idealne wnętrze, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie aranżacji wnętrz mieszkalnych z zielenią, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszymi realizacjami. Z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie!

Pozostałe zdjęcia: Nastrojowa sypialnia z elementami butelkowej zieleni Ściana TV w nastrojowej sypialni Strefa dzienna w jasnych barwach z elementami zieleni Jasna jadalnia z akcentami zieleni Nowoczesna jadalnia ze szkłem Lacobel Nowoczesna kuchnia z elementami drewna Nowoczesna kuchnia z niewielkim barkiem Otwarta kuchnia z elementami drewna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty