Wiszący regał w nowoczesnej sypialni

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego wnętrza domu z industrialnymi akcentami? Oto idealny przykład ? wiszący regał w sypialni. Ten minimalistyczny mebel, o prostej, zwartej bryle, został wykonany z białej, lakierowanej płyty oraz płyty drewnopodobnej. Dzięki temu, że jest on podwieszony, idealnie wkomponuje się w harmonijny wystrój sypialni. Regał będzie doskonałym miejscem do przechowywania książek i innych drobiazgów.

Ten projekt został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy chcą stworzyć nowoczesne wnętrze domu z industrialnymi akcentami. Jest to świetny sposób na połączenie funkcjonalności z pięknem. Regał sprawi, że Twoja sypialnia będzie wyglądać elegancko i stylowo. Będzie to idealne miejsce do przechowywania Twoich drobiazgów i książek.

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie nowoczesnego wnętrza domu z industrialnymi akcentami, to nasz wiszący regał w sypialni jest idealnym rozwiązaniem. Jest to świetny sposób na połączenie funkcjonalności z pięknem. Regał będzie doskonałym miejscem do przechowywania Twoich książek i innych drobiazgów.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty