Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do swojego wnętrza, to nasz projekt Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami może Ci pomóc. Widzimy, jak można połączyć nowoczesny design z industrialnymi akcentami, aby stworzyć piękną, funkcjonalną przestrzeń. Na zdjęciu przedstawiamy hol wejściowy z drewnianymi lamelami, który świetnie wygląda i tworzy interesujący rytm w pomieszczeniu. Pionowe podziały optycznie skracają długi hol, a drewniane lamele sprawiają, że duża ilość drzwi nie przytłacza wnętrza.

Używając industrialnych akcentów, takich jak drewniane lamele, możesz stworzyć nowoczesne wnętrze, które będzie pięknie wyglądać i funkcjonalnie działać. Nasz projekt jest doskonałym przykładem tego, jak można połączyć nowoczesny design z industrialnymi akcentami.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego wnętrza, to nasz projekt Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami może Ci pomóc. Zobacz, jak można stworzyć piękną, funkcjonalną przestrzeń z nowoczesnym designem i industrialnymi akcentami.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty