Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami. Przedstawiamy Państwu industrialną klatkę schodową w domu jednorodzinnym, która jest połączeniem dębowego drewna, tynku strukturalnego o fakturze betonu oraz ceglanej ściany z ręcznie formowanej płytki klinkierowej. Nad dolnym biegiem schodów zawieszona została kompozycja lamp o loftowej stylistyce. Całość dopełnia czarna, metalowa balustrada zwieńczona drewnianą poręczą.

Projekt ten jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnych wnętrz z industrialnymi akcentami. Wykorzystując naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, oraz nowoczesne techniki, takie jak tynk strukturalny, udało nam się stworzyć wyjątkowy i unikalny projekt.

Jeśli szukają Państwo inspiracji do aranżacji wnętrza domu z industrialnymi akcentami, to nasz projekt jest doskonałym przykładem tego, jak można połączyć nowoczesne wnętrza z industrialnymi akcentami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i skontaktowania się z nami w celu uzyskania więcej informacji.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty