Łazienka z wanną w odcieniach szarości

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to projekt, który łączy w sobie funkcjonalność i styl. Łazienka została wykończona w odcieniach szarości, a wanna została wykończona ciemnoszarą, kamienną płytką. Cokół wanny podświetlony został ciepłym światłem LED, dzięki czemu wnętrze jest przytulne i przyjemne. Dodatkowo, w łazience zostały zastosowane industrialne akcenty, takie jak stalowe klamki, szare wykończenie ścian, a także szare, metalowe dodatki. Dzięki temu wnętrze jest nowoczesne, ale jednocześnie przytulne i pełne charakteru.

Projekt ten to idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Łazienka została wykończona w odcieniach szarości, a wanna została wykończona ciemnoszarą, kamienną płytką. Cokół wanny podświetlony został ciepłym światłem LED, dzięki czemu wnętrze jest przytulne i przyjemne. Dodatkowo, w łazience zostały zastosowane industrialne akcenty, takie jak stalowe klamki, szare wykończenie ścian, a także szare, metalowe dodatki.

Projekt Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to idealne połączenie funkcjonalności, stylu i przytulności. Łazienka została wykończona w odcieniach szarości, a wanna została wykończona ciemnoszarą, kamienną płytką. Cokół wanny podświetlony został ciepłym światłem LED, dzięki czemu wnętrze jest przytulne i przyjemne. Dodatkowo, w łazience zostały zastosowane industrialne akcenty, takie jak stalowe klamki, szare wykończenie ścian, a także szare, metalowe dodatki.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty