Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to projekt, który połączył w sobie nowoczesne wykończenie z industrialnym stylem. Wszystko to zostało zaprezentowane w podświetleniu ceglanej ściany na klatce schodowej. Oświetlenie LED w profilu z osłonką mleczną zostało użyte, aby podkreślić dekoracyjny efekt cegły na ścianie. To połączenie nowoczesnych technologii i industrialnego stylu sprawia, że wnętrze jest bardzo wyjątkowe i wyjątkowo piękne.

Kolorystyka została dobrana w taki sposób, aby wyeksponować industrialny charakter wnętrza. Ciemne, metaliczne kolory są używane jako akcenty, aby podkreślić industrialny charakter wnętrza. Światło LED w profilu z osłonką mleczną tworzy ciepły, przytulny klimat w pomieszczeniu. To połączenie nowoczesnych technologii i industrialnego stylu sprawia, że wnętrze jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to projekt, który łączy w sobie nowoczesne wykończenie z industrialnym stylem. Wykorzystanie oświetlenia LED w profilu z osłonką mleczną, aby podkreślić dekoracyjny efekt cegły na ścianie, sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Kolorystyka została dobrana w taki sposób, aby wyeksponować industrialny charakter wnętrza, tworząc ciepły, przytulny klimat.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty