Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowany przez nas nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym wyróżnia się industrialnymi akcentami oraz nieregularnym oświetleniem LED w profilu aluminiowym. Wnętrze zostało wykończone drewnianymi lamelami, które nadają pomieszczeniu charakter nowoczesnej elegancji. Dodatkowo, aby uzyskać jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd, zastosowano czarne drzwi ukryte.

Nasz projekt to połączenie industrialnych akcentów z nowoczesnym wykończeniem. Użyte materiały i techniki pozwalają stworzyć unikalny i wyjątkowy wygląd. Wnętrze jest jednocześnie nowoczesne i przytulne, dzięki czemu stanowi idealne miejsce do wprowadzenia wyjątkowych akcentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszego projektu nowoczesnych wnętrz domu z industrialnymi akcentami. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie w realizacji podobnych projektów.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty