Dębowe schody w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy stylowe wnętrze domu jednorodzinnego z industrialnymi akcentami. Wykorzystaliśmy dębowe schody, które współgrają z tynkiem strukturalnym o fakturze betonu, tworząc harmonijną, nowoczesną przestrzeń. Biała linia cokołu podkreśla kształt schodów, nadając wnętrzu elegancki i wyrafinowany charakter.

Nasz projekt łączy w sobie industrialne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wykorzystaliśmy naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, aby stworzyć przytulne wnętrze, które jest jednocześnie eleganckie i funkcjonalne. Dębowe schody są nie tylko piękne, ale także trwałe i bezpieczne.

Jeśli szukasz nowoczesnego wnętrza domu z industrialnymi akcentami, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Dębowe schody, tynk strukturalny i biała linia cokołu tworzą harmonijną i wyrafinowaną przestrzeń. Wykorzystane naturalne materiały sprawiają, że wnętrze jest przytulne i bezpieczne.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty