Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ta nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym to idealne połączenie komfortu i funkcjonalności. Wnętrze zostało wyposażone w dużą szafę z systemem drzwi przesuwnych, który pozwolił na zaoszczędzenie miejsca. Lustrzany front szafy optycznie powiększa przestrzeń, a jednocześnie odbija wpadające przez okno światło, dodatkowo doświetlając wnętrze. W sypialni znajduje się również miejsce do przechowywania, dzięki czemu wszystkie niezbędne przedmioty znajdą swoje miejsce.

Ten projekt to połączenie nowoczesnych wnętrz z industrialnymi akcentami. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę i komfort użytkowania. Wszystkie elementy wyposażenia są starannie dobrane, a ich wygląd podkreśla industrialny charakter całej sypialni. Przemyślane i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że wnętrze jest przytulne i komfortowe.

Nowoczesne wnętrza z industrialnymi akcentami to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i funkcjonalności. Ten projekt to połączenie przemyślanych rozwiązań, wygodnych mebli oraz starannie dobranych elementów wyposażenia. Wszystko to sprawia, że wnętrze jest przytulne, a jednocześnie nowoczesne.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty