Nowoczesna łazienka z wanną

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czujesz, że Twoja łazienka wymaga odświeżenia? Ten projekt stworzony przez naszego architekta jest idealnym rozwiązaniem. Używając industrialnych akcentów i nowoczesnych materiałów, stworzyliśmy wnętrze łazienki, które jest jednocześnie funkcjonalne i stylowe.

Łazienka została zaprojektowana z geometrycznych płaszczyzn, które różnią się od siebie odcieniem i fakturą. Użyliśmy ciemnoszarej płytki o kamiennym wyglądzie oraz jasnoszarej o strukturze jeansu, aby stworzyć interesujący kontrast. Duże połacie luster powiększają optycznie przestrzeń, a drewniane elementy nadają całości naturalnego, harmonijnego charakteru.

Designerskie, geometryczne lampy doświetlają strefę przy lustrze, tworząc nastrojową atmosferę. Ten projekt łazienki jest idealnym połączeniem industrialnych akcentów i nowoczesnych materiałów, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie wyglądać pięknie i stylowo.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty