Łazienka w stylu glamour

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu wnętrz utrzymanego w stylu nowoczesnej klasyki, to nasz projekt łazienki w stylu glamour jest idealnym rozwiązaniem. Łazienka została zaprojektowana w odcieniach beżu, brązu i złota, tworząc elegancką przestrzeń, która wygląda luksusowo i jednocześnie jest praktyczna. Centralnym punktem pomieszczenia jest pojemna szafka podumywalkowa oraz wisząca szafka o lustrzanych frontach. Lustro zostało oświetlone za pomocą dekoracyjnej lampy wiszącej oraz kinkietów marki Kaspa, tworząc przytulną atmosferę. Dodatkowo, duża ilość miejsca do przechowywania sprawia, że łazienka jest wygodna i funkcjonalna.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkową przestrzeń, która jest zarówno piękna, jak i praktyczna, to nasz projekt łazienki w stylu glamour jest właściwym wyborem. Kombinacja nowoczesnej klasyki i luksusowych elementów sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wyglądu.

Jeśli chcesz stworzyć przestrzeń wyjątkową i luksusową, to nasz projekt łazienki w stylu glamour jest idealnym rozwiązaniem. Kombinacja nowoczesnej klasyki i luksusowych elementów sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wyglądu i wygody.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty