Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu wnętrz utrzymanego w stylu nowoczesnej klasyki, to nasz projekt jest dla Ciebie idealny. Punktem centralnym jadalni jest masywny, drewniany stół, nad którym znajduje się designerska lampa. Dodatkowo, na uwagę zasługują ozdobne tapety Wonderwall Studio o kwiatowym wzorze. Wszystkie elementy są idealnie dobrane, aby stworzyć przytulne i stylowe wnętrze.

W naszym projekcie zastosowaliśmy nowoczesne meble i dekoracje, aby stworzyć przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i piękna. Wszystkie meble są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dodatki, takie jak obrazy i lampiony, nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Ostatecznym efektem jest stylowe i eleganckie wnętrze, które pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni i jest idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i wygodę. Projektując wnętrza w stylu nowoczesnej klasyki, możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie wyglądać stylowo i luksusowo.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty