Salon ze złotymi akcentami

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego salonu z klasycznym akcentem, to projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki jest dla Ciebie idealny. Złote elementy wykończenia, takie jak lustra i lampa w formie obręczy, tworzą ciekawy kontrast z tapetą o fakturze lnu. Wnętrze wyposażone jest w narożnik Vieri Divani i fotel Noti Mishell, stanowiący doskonałe miejsce do rodzinnego wypoczynku.

Nowoczesna klasyka to styl, który łączy w sobie klasyczne i nowoczesne elementy wykończenia. W naszym projekcie wnętrza utrzymano w tym stylu, wykorzystując ozdobne lustra ze złotymi elementami i dekoracyjną lampę w formie obręczy. Tapeta o fakturze lnu wprowadza dodatkowy akcent klasyczny, kontrastując z połyskliwą taflą lustra.

Komfortowe wnętrze zapewnia narożnik Vieri Divani oraz designerki fotel Noti Mishell. Oba meble są wygodne i eleganckie, a ich kształt i kolor idealnie wpisują się w styl wnętrza. Dodatkowo, wygodny narożnik i fotel stanowią doskonałe miejsce do rodzinnego wypoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty