Strefa dzienna z elementami stylu glamour

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki. Przedstawiamy Państwu strefę dzienną, która wyraża elegancję i luksus. Wnętrze zostało wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w tym sztukaterią przysufitową. Podświetlenie LED nadaje pomieszczeniu lekkości i optycznie powiększa przestrzeń. Połyskująca posadzka z marmurowych płytek odbija światło i dodatkowo rozświetla wnętrze, nadając mu glamour'owy charakter.

Nasz projekt łączy w sobie nowoczesne technologie i materiały z klasycznym stylem. Dzięki temu uzyskaliśmy wyjątkowy efekt, który zachwyci każdego. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i materiałów, wnętrze jest nie tylko piękne, ale i trwałe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki. Jesteśmy przekonani, że nasz projekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty