Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowe wnętrze, które połączy nowoczesny styl z klasyczną elegancją, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie. Łazienka wyłożona płytkami o strukturze kamienia w dwóch odcieniach- jasnego beżu oraz ciemnego brązu, wizualnie wydziela strefy łazienki. Prysznic bezbrodzikowy ze złotą armaturą wkomponowano we wnęce, a obok prysznica umieszczono elegancki grzejnik łazienkowy P.M.H. Rosendal. Ten luksusowy grzejnik łazienkowy posiada praktyczne haczyki, które sprawiają, że Twoje wnętrze jest nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Nasz projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze, które zachwyci gości. Łączy on w sobie najlepsze cechy nowoczesnego designu z luksusowymi elementami, takimi jak złota armatura i grzejnik łazienkowy. Nasz projekt jest idealny dla osób, które chcą stworzyć wyjątkowe i eleganckie wnętrze.

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wyjątkowego wnętrza. Połączenie nowoczesnego designu z luksusowymi elementami, takimi jak złota armatura i grzejnik łazienkowy, pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze, które zachwyci gości. Zobacz nasz projekt i przekonaj się, jak piękne i funkcjonalne może być Twoje wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty