Projekt nowoczesnej łazienki z wanną

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu nowoczesnego mieszkania, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz projekt w Oslo, Norwegia, został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Wnętrze zostało udekorowane pięknym aktem autorstwa Iwony Bilskiej.

Zobacz jak wygląda nasza ekskluzywna łazienka z wanną oraz dużym oknem. Zastosowano płytki o wzorze czarnego i białego marmuru ze złotymi żyłami. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu, Twoja łazienka będzie wyglądać jak z bajki.

Zaprojektuj swoje nowoczesne mieszkanie z nami! Nasz projekt w Oslo, Norwegia, został zaprojektowany z myślą o Tobie. Nasza ekskluzywna łazienka z wanną i pięknym aktem autorstwa Iwony Bilskiej, to idealny sposób na stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym możesz się zrelaksować.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej łazienki z wanną Nowoczesna łazienka z prysznicem i wanną Duża łazienka z dwoma umywalkami oraz wanną Pomysł oświetlenia w niskim pomieszczeniu łazienki Łazienka z wnęką prysznicową i zabudową meblową na pralkę Projekt komfortowego mieszkania w Oslo na parterze Projekt salonu z kominkiem Projekt salonu z dużymi oknami oraz kominkiem Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Duża funkcjonalna kuchnia z wyspą i wysoką zabudową Projekt wejścia do mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty