Projekt komfortowego mieszkania w Oslo na parterze

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do odwiedzenia naszego projektu nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia. Projekt obejmuje komfortowy parterowy apartament, w którym znajduje się duży salon z kuchnią. Przepisy techniczno-budowlane w Norwegii różnią się od tych, które obowiązują w Polsce. Najważniejszą różnicą jest to, że w mieszkaniach wielorodzinnych można instalować kominki opalane drewnem. W naszym projekcie kominek jest dodatkowym źródłem ciepła, a elektryczna instalacja grzewcza zapewnia komfortowe warunki. Wygodne siedziska skupione wokół kominka i telewizora, a ściany udekorowane obrazem autorstwa Iwony Bilskiej tworzą przytulną atmosferę.

Jesteśmy dumni z naszego projektu i zapraszamy do zapoznania się z nim. Nasze mieszkanie w Oslo zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze i wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Przygotowaliśmy wszystko, aby zapewnić komfort i luksus naszym klientom.

Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia, nasz projekt jest idealnym wyborem. Komfortowe mieszkanie na parterze, nowoczesna architektura, technologia i luksus - to wszystko znajdziesz w naszym projekcie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć zdjęcia naszego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej łazienki z wanną Nowoczesna łazienka z prysznicem i wanną Duża łazienka z dwoma umywalkami oraz wanną Pomysł oświetlenia w niskim pomieszczeniu łazienki Łazienka z wnęką prysznicową i zabudową meblową na pralkę Projekt komfortowego mieszkania w Oslo na parterze Projekt salonu z kominkiem Projekt salonu z dużymi oknami oraz kominkiem Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Duża funkcjonalna kuchnia z wyspą i wysoką zabudową Projekt wejścia do mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty