Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz projektu, który stworzy wyjątkową sypialnię dla mężczyzny? Zaprojektowanie wnętrza w stylu klasycznej elegancji to wyzwanie, ale dzięki naszemu projektowi stanie się ono łatwiejsze. Nasz projekt wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny został zaprojektowany z wykorzystaniem tapety firmy hookedonwalls.com. Szara kolorystyka przełamana została akcentami ciepłego, ciemnego drewna. Dodatkowo, zastosowana sztukateria sufitowa firmy MARDOM DECOR nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Zdjęcia wykonane przez www.dominikawilk.pl pozwolą Ci zobaczyć efekt końcowy.

Jeśli chcesz, aby Twoja sypialnia wyglądała jak z marzeń, nasz projekt jest dla Ciebie. Tapeta w kolorach stalowo szarowych w połączeniu z ciemnym drewnem i sztukaterią sufitową tworzy wyjątkowy efekt. To połączenie zapewni Ci wygodne i luksusowe wnętrze, które będzie Ci służyć przez lata.

Jeśli szukasz architekta, który wykona projekt wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego projektu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty