Podświetlany sufit w łazience

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Łazienka w mieszkaniu inwestycyjnym dla mężczyzny to miejsce, w którym można stworzyć ciekawy i niepowtarzalny klimat. W tym projekcie zastosowano sufit podwieszany z listewek drewnianych, powyżej których zastosowano szkło z podświetleniem LED. Efekt jest niezwykły i przyciąga wzrok. Ten nowoczesny design łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, tworząc wyjątkowy klimat wnętrza.

Podświetlenie LED w łazience ma wiele zalet. Jest energooszczędne i długowieczne, a także łatwe w utrzymaniu. Podświetlenie LED w połączeniu z drewnianymi listwami na suficie tworzy niepowtarzalny efekt, który wprowadza do wnętrza ciepłą atmosferę. Dodatkowo, drewniane listwy są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu zapewniają długotrwałą estetykę.

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, który łączy w sobie nowoczesne technologie, wysoką jakość materiałów i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu podświetlenia LED w połączeniu z drewnianymi listwami na suficie, wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. To idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty