Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jesteśmy dumni z naszego najnowszego projektu realizacji wnętrza inwestycyjnego mieszkania dla mężczyzny. Przy projektowaniu tego wyjątkowego miejsca, skupiliśmy się na połączeniu szarej stalowej kolorystyki z ciepłymi odcieniami drewna. Efekt końcowy to przytulne i nowoczesne wnętrze.

Dużym atutem wnętrza jest wielkie lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie. Wszystkie elementy wnętrza są ze sobą spójne i konsekwentne, co tworzy harmonijną całość.

Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym to idealne miejsce dla mężczyzny, który ceni sobie nowoczesny design i komfort. Przyjemne wnętrze, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, z pewnością będzie cieszyć oko jego właściciela.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty