Wiatrołap w stylu glamour

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy w projekcie wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki. W strefie wejściowej zaprojektowano praktyczną szafkę na buty z wygodnym siedziskiem. Ściany wykończono płytami z betonu architektonicznego o ozdobnym kształcie, który nawiązuje do klasycznej sztukaterii. Lustro w masywnej, złotej ramie oraz pozłacane haczyki nadają wnętrzu charakter glamour. Dodatkowo, zastosowano szereg innych akcentów, takich jak lśniące wykończenia, kryształowe żyrandole, eleganckie lampy i ozdobne obrazy. Wszystkie te elementy sprawiają, że wiatrołap w stylu glamour jest niezwykle stylowy i elegancki.

Oprócz tego, w projekcie zastosowano wiele innych technik, aby zapewnić komfort i wygodę użytkowania. Na przykład, wykończenie podłogi zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak marmur, drewno lub kamień, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, dodano akcenty oświetleniowe, aby wnętrze było jasne i przytulne.

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego i stylowego wnętrza. Kombinacja nowoczesnych i klasycznych elementów pozwala na stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego wnętrza. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaprojektować swoje wnętrze zgodnie z najnowszymi trendami.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty