Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz unikalnego projektu aranżacji wnętrz, to nasz projekt domu pod Krakowem jest idealnym rozwiązaniem. Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Głównym elementem dekoracyjnym jest cegła, która została wykorzystana do wykończenia wysokiego pionowego okna. Pozostałe ściany zostały zaprojektowane w subtelny sposób, aby stworzyć harmonijną kompozycję z dominującą cegłą. Dodatkowo, długie ale delikatne lampy, które są montowane w swobodnym układzie, dają ciekawy efekt dekoracyjny. Duże obrazy stanowią również dodatkowy element dekoracyjny.

Jeśli chcesz stworzyć unikalne i nowoczesne wnętrze, nasz projekt aranżacji wnętrz domu pod Krakowem jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystując cegłę jako główny element dekoracyjny, tworzymy piękną i niepowtarzalną kompozycję. Dodatkowo, wykorzystujemy lampy i obrazy, aby dodać dodatkowej dekoracji.

Jeśli szukasz unikalnego i nowoczesnego projektu aranżacji wnętrz, nasz projekt domu pod Krakowem jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystując cegłę jako główny element dekoracyjny, tworzymy piękną i niepowtarzalną kompozycję. Dodatkowo, wykorzystujemy lampy i obrazy, aby dodać dodatkowej dekoracji.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty