Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Odwiedzając naszą stronę zainspiruj się naszym projektem aranżacji wnętrz domu pod Krakowem. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu industrialnym z cegłą na ścianach. Stonowana, stalowa kolorystyka została przełamana drewnianymi dodatkami. Drewniane żaluzje okienne doskonale komponują się z podłogą. Na ścianie za sofą zaproponowano tapetę dekoracyjną w kolorze szarym. Przestronny salon zaprojektowano dla wygody użytkowanika. Dwie sofy ustawione w układzie L dają możliwość swobodnego wypoczynku. Delikatne nogi sof pasują do stolika kawowego, pod którym zaproponowano dywan z długim włosiem.

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Przytulne meble i dodatki sprawiają, że wnętrze jest przyjemne i kameralne. Ściany wykończone są cegłą, a podłoga wyłożona drewnem. Ściany ozdobione są dekoracyjną tapetą, która nadaje wnętrzu charakteru. Do tego wszystkiego dobrano drewniane żaluzje okienne, które nadają wnętrzu ciepłego, domowego charakteru.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu, zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem aranżacji wnętrz domu pod Krakowem. Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły i wykończone z myślą o komforcie użytkowników. Użyte materiały i dodatki sprawiają, że wnętrze jest przytulne i eleganckie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszym projektem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty