Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową to projekt wnętrza domu pod Krakowem wnętrze z cegłą. Wymiary łazienki pozwoliły na wygospodarowanie wnęki na prysznic. Otwierane drzwi do kabiny są komfortowe w użytkowaniu oraz utrzymaniu czystości. Do wykończenia wnętrza użyto wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i estetyczny wygląd. We wnątrz prysznica znajduje się również miejsce na półki na kosmetyki. Całość wnętrza uzupełniono ciekawymi wnękami oświetleniowymi w suficie, co daje wspaniały efekt wizualny.

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą to projekt, który zapewnia wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na zaaranżowanie swojego domu w sposób, który jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Projekt został zaprojektowany tak, aby wykorzystać wszystkie dostępne przestrzenie, aby stworzyć przytulne i nowoczesne wnętrze.

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą to projekt, który może być wykorzystany w wielu różnych stylach i wnętrzach. Jest to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego i unikalnego wyglądu bez względu na to, jaki styl preferujesz. Projekt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Projekt jest idealny dla tych, którzy szukają sposobu na zaaranżowanie swojego domu w sposób, który jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty