Hotelowa łazienka damska przy restauracji

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza toalet ogólnodostępnych

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Młyn Jacka to luksusowy hotel położony w malowniczej okolicy w pobliżu Wadowic. Naszym celem było stworzenie wyjątkowych i komfortowych wnętrz toalet ogólnodostępnych. Hotelowa łazienka damska przy restauracji jest przykładem naszej wspaniałej pracy. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie, aby stworzyć wyjątkowy i luksusowy wygląd.

Łazienka została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie gości. Użyliśmy jasnych kolorów i wysokiej jakości materiałów, aby stworzyć przytulne i przyjazne wnętrze. Ściany zostały ozdobione piękną, kontrastującą z resztą wnętrza tapetą. Podłoga jest wyłożona drewnianymi panelami, a ściany ozdobione są lśniącymi płytkami. Wszystko to tworzy przytulne i przyjazne wnętrze.

Do wyposażenia łazienki użyliśmy wysokiej jakości sprzętu. Umywalka i toaleta są wyposażone w nowoczesne baterie, a lustro w oświetlenie LED. Użyliśmy również wysokiej jakości materiałów do wykończenia, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość. Wszystko to sprawia, że łazienka jest nie tylko piękna, ale również trwała.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie blatu kamiennego z umywalką wpuszczaną Hotelowa łazienka przy restauracji w hotelu czterogwiazdkowym Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji Ściana wykończona kamieniem naturalnymTrawertyn Forest Brown Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Hotelowa łazienka damska przy restauracji Ściany kamienne w hotelowej łazience trawertyn Giallo Persiano

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty