Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza toalet ogólnodostępnych

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to nowoczesny obiekt, który oferuje swoim gościom wyjątkowe wrażenia. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia, które zachęci gości do powrotu. Przedstawiamy nasz najnowszy projekt: wnętrza toalet ogólnodostępnych. Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji jest jednym z naszych najbardziej imponujących projektów. Wykonana z naturalnego kamienia, ściana wygląda bardzo efektownie i stanowi wyjątkowy element wystroju wnętrza.

Do wykonania ściany użyliśmy wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu ściana jest trwała i odporna na uszkodzenia. Wykorzystaliśmy także nowoczesne techniki, aby zapewnić jak najlepszą jakość wykonania. Ściana jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania, co czyni ją idealną do wnętrz toalet ogólnodostępnych.

Nasz projekt Hotel Młyn Jacka k/Wadowic został zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych gości. Ściana wykonana z naturalnego kamienia jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz toalet ogólnodostępnych. Jest trwała, odporna na uszkodzenia i wygląda bardzo efektownie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie blatu kamiennego z umywalką wpuszczaną Hotelowa łazienka przy restauracji w hotelu czterogwiazdkowym Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji Ściana wykończona kamieniem naturalnymTrawertyn Forest Brown Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Hotelowa łazienka damska przy restauracji Ściany kamienne w hotelowej łazience trawertyn Giallo Persiano

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty