Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza toalet ogólnodostępnych

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowe miejsce, w którym można znaleźć niezwykłe wnętrza toalet ogólnodostępnych. Jako architekt tego projektu, stworzyłem wyjątkowy wygląd, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla wszystkich gości. Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych zostały zaprojektowane z myślą o ich potrzebach, a także o ich wygodzie i bezpieczeństwie. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalny komfort i swobodę ruchu. Wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę dla wszystkich gości.

Wszystkie łazienki są wyposażone w udogodnienia, takie jak: łatwo dostępne uchwyty i poręcze, wygodne siedziska, szerokie drzwi i wysokie lustra, aby zapewnić maksymalny komfort i łatwość użytkowania. Wszystkie materiały użyte do wykończenia łazienek, takie jak płytki, armatura i meble, są wyjątkowo trwałe i łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo, ściany są pokryte specjalnymi farbami antybakteryjnymi, które zapewniają bezpieczeństwo i higienę.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowe miejsce, które oferuje swoim gościom wyjątkowe wnętrza toalet ogólnodostępnych. Zaprojektowane z myślą o ich potrzebach, wygodzie i bezpieczeństwie, wnętrza łazienek dla osób niepełnosprawnych są wyposażone w udogodnienia, takie jak: łatwo dostępne uchwyty i poręcze, wygodne siedziska, szerokie drzwi i wysokie lustra, aby zapewnić maksymalny komfort i łatwość użytkowania.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie blatu kamiennego z umywalką wpuszczaną Hotelowa łazienka przy restauracji w hotelu czterogwiazdkowym Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji Ściana wykończona kamieniem naturalnymTrawertyn Forest Brown Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Hotelowa łazienka damska przy restauracji Ściany kamienne w hotelowej łazience trawertyn Giallo Persiano

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty