Ściany kamienne w hotelowej łazience trawertyn Giallo Persiano

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza toalet ogólnodostępnych

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt, w którym architekt zaangażował się w realizację wnętrz toalet ogólnodostępnych. Ściany wykonane są z trawertynu Giallo Persiano, który nadaje wnętrzu unikalnego charakteru. Użycie tego materiału w połączeniu z nowoczesnymi i klasycznymi elementami wystroju wnętrza tworzy niepowtarzalną atmosferę. Dodatkowo, ściany zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i higienie, dzięki czemu goście mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Trawertyn Giallo Persiano jest jednym z najbardziej popularnych materiałów wykończeniowych, który zapewnia trwałość i wytrzymałość. Jego wygląd jest niezwykle oryginalny, a jego wykończenie jest niezwykle szlachetne. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze i kolorom jest w stanie stworzyć niezwykłe wnętrze.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic został zaprojektowany z myślą o gościach, którzy szukają elegancji i luksusu. Wnętrza toalet ogólnodostępnych są wyposażone w najwyższej jakości materiały, dzięki czemu goście mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie blatu kamiennego z umywalką wpuszczaną Hotelowa łazienka przy restauracji w hotelu czterogwiazdkowym Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji Ściana wykończona kamieniem naturalnymTrawertyn Forest Brown Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Hotelowa łazienka damska przy restauracji Ściany kamienne w hotelowej łazience trawertyn Giallo Persiano

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty