Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Elegancka łazienka na poddaszu stworzona została z myślą o relaksie i odprężeniu. Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie został zaprojektowany w stylu minimalizmu, aby stworzyć prywatne SPA dla domowników. Wykorzystano tu jasne barwy, aby optycznie powiększyć pomieszczenie, a także dodano kilka akcentów dekoracyjnych, aby nadać mu charakteru. Łazienka została wyposażona w nowoczesne urządzenia i meble, które są nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie wyglądają.

Wnętrze łazienki na poddaszu zostało zaprojektowane zgodnie z obecnymi trendami wnętrzarskimi. Wykorzystano tu naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i szkło, aby nadać pomieszczeniu przytulny i luksusowy charakter. Łazienka jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, takie jak prysznic z deszczownicą, wannę z hydromasażem i umywalkę z szerokim blatem.

Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu to doskonały przykład, jak wykorzystać minimalizm i naturalne materiały do stworzenia przytulnego i luksusowego wnętrza. Nowoczesne urządzenia i meble, a także jasne barwy i dekoracje, tworzą idealne miejsce do odprężenia się i relaksu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty