Projekt salonu z grafiką Banksy ego

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego projektu wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Zainspirowani słynnym artystą Banksy ego, stworzyliśmy projekt salonu, który z pewnością wyróżni Twoje wnętrze. Salon z grafiką Banksy ego to połączenie nowoczesnych i klasycznych elementów, które wprowadzą do Twojego domu odrobinę szaleństwa i oryginalności.

Nasz projekt Salonu z grafiką Banksy ego został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Wykorzystaliśmy tu jasne kolory i światło, aby stworzyć przytulny i przyjazny dla oka wystrój. Łącząc nowoczesne meble z klasycznymi akcentami, uzyskaliśmy wyjątkowy efekt.

Jeśli szukasz projektu, który wyróżni Twoje wnętrze, to Salon z grafiką Banksy ego jest właśnie dla Ciebie. Jest to projekt, który pozwoli Ci cieszyć się wyjątkowym wnętrzem w Twoim domu jednorodzinnym w Krakowie.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty