Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Odwiedzający naszą stronę mają okazję zapoznać się z naszym najnowszym projektem wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie. Jako architekci, zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy wystroju zostały dobrane w sposób, który zapewniłby komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Łazienka dla dzieci została zaprojektowana w sposób, który pozwoliłby maluchom na bezpieczną zabawę w kąpieli. Szklane transparentne drzwi prysznica zostały obklejone elementami z bajek, które z pewnością sprawią, że maluchy będą się czuły bezpiecznie.

Nasz projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to połączenie nowoczesnych rozwiązań z klasycznymi elementami, które nadadzą wnętrzom charakteru i stylu. Zadbaliśmy o to, aby każde wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Wszystkie elementy wystroju zostały dobrane w sposób, który zapewniłby komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom.

Nasz projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to doskonały przykład jak połączyć nowoczesne rozwiązania z klasycznymi elementami, aby stworzyć wnętrza, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, aby zapoznać się z naszym projektem wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty